Diet starts tomorrow ;) best to buy in groups of 9+, in multiples of 3. E.g. 9 packs for 53p. Confirmed at Extra and Super stores. No price labels up. Just scanning at that price. See previous post for list


via 10 ways to have more money as a student, without working. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=576440005726895&set=a.576437339060495.1073741840.207695419268024&type=1